?>

Odzież skiturowa Rab ceniona za funkcjonalność

Renomowany, brytyjski producent Rab oferuje wysokiej jakości funkcjonalną odzież outdoorową oraz akcesoria idealne na biwak i wycieczki wysokogórskie. Wśród produktów można wyróżnić między innymi puchowe kurtki, designerskie koszulki z nadrukiem, odzież softshellową z kapturem, ubrania z membraną oraz wiele innych. Odzież występuje w ciekawych kolorach i różnych modelach, damskich oraz męskich.

Odzież Rab idealna na trekking

Renomowany, brytyjski producent Rab oferuje odzież z wygodnym zasuwaniem oraz zapinaniem na rzepy. Można ją idealnie dopasować do każdej sylwetki. Wysokiej jakości odzież jest odporna na wiatr, wodę oraz pot. Doskonale chłonie ona wilgoć i zapewnia świetną cyrkulację powietrza. Jest ona lekka i elastyczna, można ją z łatwością włożyć do plecaka. Przeznaczona jest ona do wymagającego trekkingu po górach. Jest ona odporna również na uszkodzenia mechaniczne oraz pękanie.

Ubrania softshellowe z membraną

Kurtka softshell z membraną zaprojektowana jest z poliestru, który szybko wysycha. Ceniona jest ona za walory użytkowe. Kompozyt ten doskonale radzi sobie z nadmiarem wilgoci. W procesie produkcji wykorzystywany jest materiał typu gore-tex. Ta doskonała membrana jest bardzo efektywna w działaniu, doskonale izoluje ona ciało od warunków zewnętrznych, zapewniając przy tym cyrkulację powietrza. Odzież ta nadaje się do sportów zimowych oraz letnich.

Odzież skiturowa, która zapewnia maksymalną swobodę ruchów

Odzież skiturowa zapewnia maksymalną swobodę ruchów w każdej pozycji. Cechą charakterystyczną tego typu ubrań jest komfortowa oddychalność, która znacząco oddala ryzyko przegrzania organizmu. Na uwagę zasługują także chusty, które posiadają szybkoschnący materiał. Nie posiadają one szwów ani łączeń, dzięki czemu nie podrażniają skóry na dekolcie. Zachwycają one pięknym designem. Więcej znajduje się na stronie pod adresem: https://www.polarsport.pl/rab.html