?>

Muzeum Wódki w Warszawie – otwarte dla obcokrajowców

Przyjeżdża Twój znajomy z zza granicy? Chcesz pokazać znajomemu obcokrajowcowi piękno Polski? Chcesz pokazać coś więcej niż klasyczne, dość przewidywalne atrakcje historyczne? Jeśli tak, to zdecydowanie warto zainwestować w wizytę w …

Muzeum Wódki Polskiej w Warszawie

No właśnie – muzeum poświęcone naszemu narodowemu napojowi. Często sami nie zdajemy sobie z tego sprawy, jednak wódka polska jest naprawdę bardzo ceniona na świecie przez wielu koneserów alkoholu. Jak jednak wygląda takie Muzeum Wódki? Sprawdzisz to w warszawa.wyborcza.pl

Wizyta i zalety Muzeum Wódki

No właśnie – tu przede wszystkim trzeba powiedzieć, że zasadniczo to jest to muzeum w pełni nowoczesne i interakcyjne. Na gości czekają różne atrakcje – pokazy multimedialne, interaktywne wystawy i wiele innych. Oczywiście jak najbardziej można także spróbować polskich wódek a także w specjalnie przygotowanej restauracji – prawdziwych potraw staropolskich. 

Słowem, w tym muzeum zostanie pokazana dokładnie cała w zasadzie historia powstawania wódki oraz oczywiście sposoby i metody jej sporządzania. Co ciekawe – dowiemy się także, jak dawniej pracował gorzelnik.

Wielojęzyczność muzeum 

No dobrze, ale w zasadzie to jak niby można zabrać tutaj obcokrajowca? Otóż wystarczy w zasadzie wybrać język jakim on włada i umówić się na termin . W jakich językach realizowane są takie prezentacje? Oczywiście w grę wchodzi tutaj angielski. Co więcej możliwe jest również zwiedzanie w języku francuskim, niemieckim rosyjskim, a także hiszpańskim. Trzeba tylko wówczas jednak zarezerwować wszystko pięć dni wcześniej.