?>
Jak się wyróżnić na stoku narciarskim

Jak się wyróżnić na stoku narciarskim?

Sezon na sporty zimowe wciąż trwa. Wiele z nas szuka jeszcze idealnych strojów na narty czy snowboard, gdyż wiele sklepów stacjonarnych i internetowych kusi nas licznymi promocjami i wyprzedażami. W co więc warto się zaopatrzyć? Jakie ubranie wybrać na stok? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

Odzież z membrany

Membrana to najczęstszy materiał, z którego wykonana jest odzież idealna do sportów zimowych. Jest bardzo ciepły i zabezpiecza ciało przed chłodem i wiatrem. Ponadto, jest nieprzemakalny i dostosowany do każdych warunków atmosferycznych. Warto zwrócić uwagę, czy kurtka narciarska lub spodnie narciarskie, które chcemy kupić są właśnie z niego wykonane.

Moda na stoku ma znaczenie

Moda i styl to również cechy, które panują w wielu zimowych miastach. Również na stoku zarówno panie, jak i panowie chcą nie tylko czuć się dobrze, ale i wyglądać modnie i stylowe.

Dlatego też, warto wybierać modne i charakterystyczne kolory, które  wyróżnią nas pośród innych narciarzy. Panie chętnie stawiają na kurtki i spodnie narciarskie (zakupisz je w PolarSport) w modnych i żywych kolorach takich jak: fiolet, róż, czerwień czy biel. Panowie raczej wybierają stonowane barwy: czerń, granat, szarość i biel.

Gadżety

Producenci wychodząc nam naprzeciw dokładają do odzieży narciarskiej różnorodne gadżety, które sprawią, że choć trochę poczujemy się oryginalnie i wyjątkowo. Futerkowe kaptury, ciekawe naszywki czy błyszczące cekiny wzbudzają zachwyt przede wszystkim pań. To dobry sposób na bycie modnym i w zgodzie z aktualnymi trendami.