?>

Dobrej jakości polar – niezbędny w górach

PolartecWybierając się na wakacje w góry, należy zacząć od dobrego planu. Jeden z ważniejszych punktów przygotowań to wybór odpowiedniej odzieży. Kupując ubrania na wycieczki po górskim szlaku, należy wziąć pod uwagę zwłaszcza dwa kryteria: wygodę i funkcjonalność. Warto pamiętać także o zmiennych warunkach atmosferycznych – nawet latem w plecaku każdego podróżującego w góry powinien znaleźć się ciepły polar.
Dlaczego w górach warto mieć polar?

Turyści przyjeżdżający w góry często zdają się zapominać, że pogoda w górach rządzi się swoimi prawami i nawet w trakcie panujących w innych regionach upałów w górach mogą zdarzyć się przymrozki. Chłodne bywają także wieczory i noce – to powód, dla którego jadąc w góry, zawsze należy mieć spakowany ciepły polar, który ochroni przed zimnem, jednocześnie nie krępując ruchów i nie ograniczając swobody podczas długich wędrówek czy wspinaczki.
Czym się kierować, kupując polar w góry?

Polar w góry powinien być przede wszystkim wysokiej jakości. Najlepiej wybierać produkty sprawdzonych i cenionych przez sportowców producentów, takich jak Polartec. Sportowe polary nie tylko są wykonane z lepszej jakości tkanin, ale przede wszystkim gwarantują maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Nie obciskają, nie krępują, uszyte są z materiału, który przepuszcza powietrze i odprowadza nagromadzoną wilgoć, dzięki czemu nosząca go osoba nie przegrzewa się i nie jest narażona na dyskomfort.