?>
RYA

Certyfikat żeglarski RYA

Żeglarstwo to spore wyzwanie dla każdego, kto poznać tę dziedzinę. Dla wielu osób jest to pasja, czy nawet sposób na życie. Przebywanie na morzu wymaga często posiadania odpowiednich kwalifikacji i uprawnień. Na uznanie zasługuje kurs RYA, który daje wiele możliwości. Okazuje się, że jest to jeden z najbardziej cenionych kursów żeglarskich na całym świecie. Podczas wyboru kursu, nie zapominajmy o swoich oczekiwaniach. Istnieje wiele szkoleń praktycznych i teoretycznych, które będą nam odpowiadać. Szkoleniowcy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich kursantów. Czym wyróżnia się kurs RYA? O czym warto wiedzieć? Dlaczego certyfikaty RYA są tak popularne?

The Royal Yachting Association

RYA

The Royal Yachting Association jest brytyjską organizacją, która zajmuje się działalnością szkoleniową, dotyczącą żeglarstwa. Certyfikaty w tym wypadku są wydawane w języku angielskim i należą do najbardziej cenionych na świecie. Każdy, kto planuje podjęcie kursu RYA, powinien poznać informacje o takich certyfikatach. Program szkolenia jest niezwykle ciekawy dla kursantów. Certyfikat stanowi poświadczenie naszych umiejętności w żeglarstwie rekreacyjnym i stanowi przepustkę do pracy w jachtingu międzynarodowym. Postawmy na taką firmę szkoleniową, która posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Kompletny rozwój kwalifikacji żeglarskich przyda się w wielu sytuacjach. 

Kurs RYA

Kursy RYA obejmują wiele zagadnień praktycznych i teoretycznych. Jeśli chodzi o najbardziej cenione kursy, są one następujące:

  • kurs dla osób początkujących,
  • kurs prowadzenia jachtu za dnia,
  • kurs załoganta jachtu morskiego,
  • przygotowanie do egzaminu RYA,
  • kurs prowadzenia rejsu morskiego,
  • kurs bezpiecznej eksploatacji silnika jachtowego,
  • kurs obsługi radaru na jachcie i tym podobne. 

Każdy kursant znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.